WIADOMOŚCI
DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie


29.09.2008 00:53
0
dziwne są te kontrole - zapowiedziane z takim wyprzedzeniem
29.09.2008 06:53
0
no właśnie, powinny być z zaskoczenia, a informują o tym zespoły i z resztą wszyscy o tym wiedzą
29.09.2008 07:29
0
Moim zdaniem te kontrole są jak najbardziej potrzebne
29.09.2008 09:16
0
Potrzebne są bo miedzy innymi BMW jest podejrzewane o wprowadzenie nowych elementów zwiększających liczbę KM.
29.09.2008 09:34
0
jak to możliwe że BMW zwiększyło liczbę KM, a nadal jest za Ferrari i Mackiem, pozatym na początu sezonu, było równe z Ferrari i lepsze od Macka więc nie sądzę żeby zwiększyli liczbę KM, no chyba że zmniejszyli... ;)
29.09.2008 09:53
0
to teraz wyjdzie na jaw ,że zabrali jeden cylinder Robertowi i dali Nickowi He He
29.09.2008 10:09
0
potrzebne ale z zaskoczenia
29.09.2008 11:16
0
A może taki silnik jest plombowany po ostatnim wyścigu i nie ma możliwości aby cokolwiek w nim wymienić "na orginał " więc kontrola nie jest tajemnicą bo nic nie da się ukryć
29.09.2008 11:31
0
del - ''Zgodnie z przepisami podczas tego sezonu nie można dokonywać zmian technologicznych w silniku, musi on być taki sam, jak ten dostarczony do FIA przed początkiem sezonu''. Trochę to inaczej. Przecież silniki mocno się rozwijają. Zmiany można robić. Po takiej zmianie dostardcza się fo FIA elementy, które ulegają zmianie, a FIA je akceptuje i taki silnik z poprawkami dokonanymi w trakcie sezonu też jest OK.
29.09.2008 12:32
0
Dokładnie Pz0, dokładnie. Nie jest tajemnicą, że czołówka wykorzystuje takie dozwolone zmiany, które mają poprawić niezawodność do przypadkowego podniesienia mocy. Jedynie Renault tego nie robi i widać efekty.
29.09.2008 13:24
0
a może poszli do lasu
29.09.2008 13:44
0
pz0-no nie do końca.Silnik ma być cały czas taki sam.Można dokonywać przeróbek niektórych jego podzespołów które mogą zwiększyć efektywność ale silnika nie można modyfikować.
29.09.2008 15:22
0
Będzie inny - bo oblepiony Singapurskimi muchami nocnymi..... i ćmami....
29.09.2008 19:29
0
muchy ciągną do ....e nic :D
29.09.2008 21:35
0
eee- Alonso też miał cały przodek w muchach....
Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!
zarejestruj się